Munkatársaink

Dr. Farkas Petra

ügyvezető
+36 30 816 8679
farkas.petra@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Prevenciós Csoport

Kubovics-Juhász Csilla

prevenciós szakmai vezető
pszichológus, gyermekpszichodramatista

+36 20 455 1645
kubovics.juhasz.csilla@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Szirtes-Szabó Kata

prevenciós szakmai koordinátor
meseterapeuta, gyógypedagógus, gyermekpszichodramatista

+36 30 321 4744
szirtes.kata@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Varga Bettina

gyermekfelügyelet koordinátor, óvodapedagógus
+36 30 604 0937
varga.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Koller Éva

tanácsadó szakpszichológus, gyermekpszichodramatista és relaxációs terapeuta
+36 30 198 4701
koller.eva@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Rietling Mercédesz

csecsemő- és kisgyermeknevelő
+36 30 166 15 67
rietling.mercedesz@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Gál Lídia

kisgyermekgondozó és nevelő
+36 30 262 8005
gal.lidia@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Segesdi Edina

dúla, gyermekágyas segítő,
baba- és gyermekhordozási tanácsadó

+36 30 604 0482
segesdi.edina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Bencze Eszter

barista
+36 30 750 6991
bencze.eszter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Bencze Barbara Eszter

barista, recepció 
+36 30 358 8362
bencze.barbara.eszter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Révész Rebeka Alexa

prevenciós asszisztens
+36 30 727 7893
revesz.rebeka@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Papp-Huszár Anikó

szakmai vezető (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Kőszegi Rita

csecsemő- és kisgyermeknevelő (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
+36 30 262 8005
koszegi.rita@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Horányi Kata

óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Idősügyi Csoport

Fige Gergely

idősügyi szakmai vezető
szociális munkás

+36 30 466 9931
fige.gergely@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Nagy Zoltán

idősügyi koordinátor
+36 30 242 4503
nagy.zoltan@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Görbe Fanni

időslátogató-diszpécser, szociális munkás
+36 30 012 3137
gorbe.fanni@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Szécsi Péter

időslátogató-diszpécser, szociális segítő
+36 30 466 0759
szecsi.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Juhász Szilvia

időslátogató-diszpécser, szociális segítő
+36 30 293 5430
juhasz.szilvia@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Kerekes Barbara

időslátogató-diszpécser, szociális munkás
+36 30 293 4803
kerekes.barbara@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Gazdasági Csoport

Berta Gabriella

gazdasági vezető
+36 30 466 3588
berta.gabriella@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Palotás Péter

pénzügyi, üzemeltetési és humánpolitikai vezető
+36 30 817 3066
palotas.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vauver Katalin

irodavezető
+36 30 298 1294
vauver.katalin@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Honti Viktória

logisztikai és adminisztratív koordinátor
+36 30 604 0585
honti.viktoria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tircsi Anikó

kulturális mediátor és humánpolitikai ügyintéző
+36 30 466 0785
tircsi.aniko@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Káplán Viktória

adminisztrátor
+36 30 466 0783
kaplan.viktoria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.