Munkatársaink

farkaspetra_MG_8795_

Farkas Petra

ügyvezető
+36 30 816 8679
farkas.petra@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Huszár Anikó

Huszár Anikó

klinikai szakpszichológus, szakmai koordinátor
+36 30 198 4701
huszar.aniko@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Poich Magdolna

szolgáltatásszervezési referens
+36 30 727 7893
poich.magdolna@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Szirtes-Szabó Kata

meseterapeuta, gyógypedagógus
+36 30 321 4744
szirtes.kata@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Lőrincz Ágnes

csecsemő- és kisgyermeknevelő
+36 30 293 4803
lorincz.agnes@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Csillag Bettina

csecsemő- és kisgyermeknevelő
+36 30 293 5430
csillag.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Horváth Tímea

óvodapedagógus (jelenleg GYES-en)
horvath.timea@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Venczel Móni

óvodapedagógus
venczel.monika@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Varga Bettina

óvodapedagógus
+36 30 604 0937
varga.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Erhardt Adrienn

csecsemő- és kisgyermeknevelő
+36 30 604 0482
erhardt.adrienn@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Jánosi Dóra

recepciós
+36 30 604 0585
janosi.dora@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vinis Abigél

recepciós
+36 30 604 0819
vinis.abigel@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vauver Katalin

irodavezető
+36 30 298 1294
vauver.katalin@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Palotás Péter

pénzügyi vezető
+36 30 817 3066
palotas.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Nagy Zoltán

ifjúsági-, és idősügyi koordinátor
+36 30 242 4503
nagy.zoltan@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Dukay Barbara

idősügyi koordinátor
+36 30 262 8005
dukay.barbara@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Káplán Viktória

adminisztrátor
+36 30 466 0783
kaplan.viktoria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tóth Annamária

adminisztrátor
+36 30 466 9931
toth.annamaria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.