Munkatársaink

Farkas Petra

ügyvezető
+36 30 816 8679
farkas.petra@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Család- és Gyermekjóléti Csoport

Brahmi Lynda

szakmai vezető
pszichológus, készségfejlesztő tréner

+36 30 198 4701
brahmi.lynda@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Szirtes-Szabó Kata

meseterapeuta, gyógypedagógus
+36 30 321 4744
szirtes.kata@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Kőszegi Rita

gyermekfelügyelet koordinátor, csecsemő- és kisgyermeknevelő
koszegi.rita@segitokezek.com
+36 30 262 8005
Bővebb bemutatkozás itt.


Nagy Anita

pedagógus
+36 30 166 1567
nagy.anita@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Varga Bettina

óvodapedagógus
+36 30 604 0937
varga.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Széki Nikoletta

kisgyermeknevelő és csecsemőgondozó
szeki.nikoletta@segitokezek.com
+36 30 293 4803
Bővebb bemutatkozás itt.

Papp-Huszár Anikó

szakmai vezető (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Horváth Tímea

óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Horányi Kata

óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Segesdi Edina

dúla, gyermekágyas segítő,
baba- és gyermekhordozási tanácsadó

(jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.


Programkoordinációs Munkacsoport

Poich Magdolna

operatív vezető
+36 30 727 7893
poich.magdolna@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Bencze Eszter

barista
+36 30 750 6991
bencze.eszter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vinis Abigél

recepciós
+36 30 604 0819
vinis.abigel@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Gyöngyösi Viktor

recepciós
+36 30 604 0585
gyongyosi.viktor@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Idősügyi és Technikai Munkacsoport

Fige Gergely

idősügyi szakmai vezető
szociális munkás

+36 30 466 9931
fige.gergely@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Nagy Zoltán

idősügyi és technikai koordinátor
+36 30 242 4503
nagy.zoltan@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Pénzügyi, Üzemeltetési és Humánpolitikai Munkacsoport

Palotás Péter

pénzügyi, üzemeltetési és humánpolitikai vezető
+36 30 817 3066
palotas.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vauver Katalin

irodavezető
+36 30 298 1294
vauver.katalin@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tircsi Anikó

pénzügyi asszisztens
+36 30 466 0785
tircsi.aniko@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Káplán Viktória

adminisztrátor
+36 30 466 0783
kaplan.viktoria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tóth Annamária

adminisztrátor
+36 30 358 83 62
toth.annamaria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.