Munkatársaink

farkaspetra_MG_8795_

Farkas Petra

ügyvezető
+36 30 816 8679
farkas.petra@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Család- és Gyermekjóléti Csoport

Huszár Anikó

Papp-Huszár Anikó

szakmai vezető
+36 30 198 4701
huszar.aniko@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Szirtes-Szabó Kata

meseterapeuta, gyógypedagógus
+36 30 321 4744
szirtes.kata@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Segesdi Edina

dúla, gyermekágyas segítő,
baba- és gyermekhordozási tanácsadó

+36 30 604 0482
segesdi.edina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Csillag Bettina

csecsemő- és kisgyermeknevelő
+36 30 293 5430
csillag.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Horányi Kata

óvodapedagógus
horanyi.kata@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Nagy Anita

pedagógus
nagy.anita@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Varga Bettina

óvodapedagógus
+36 30 604 0937
varga.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Horváth Tímea

óvodapedagógus (jelenleg GYES-en)
horvath.timea@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.



Programkoordinációs Munkacsoport

Poich Magdolna

operatív vezető
+36 30 727 7893
poich.magdolna@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Bencze Eszter

barista
+36 30 750 6991
bencze.eszter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vinis Abigél

recepciós
+36 30 604 0819
vinis.abigel@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.



Idősügyi és Technikai Munkacsoport

Diószeginé Deák Júlia

idősügyi és technikai vezető
+36 30 696 5376
deak.julia@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Nagy Zoltán

idősügyi és technikai koordinátor
+36 30 242 4503
nagy.zoltan@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Pénzügyi-, Humánpolitikai és Üzemeltetési Munkacsoport

Palotás Péter

pénzügyi vezető
+36 30 817 3066
palotas.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vauver Katalin

irodavezető
+36 30 298 1294
vauver.katalin@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tircsi Anikó

pénzügyi asszisztens
+36 30 466 0785
tircsi.aniko@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Káplán Viktória

adminisztrátor
+36 30 466 0783
kaplan.viktoria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tóth Annamária

adminisztrátor
+36 30 466 9931
toth.annamaria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.