Munkatársaink

Farkas Petra

ügyvezető
+36 30 816 8679
farkas.petra@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Prevenciós Csoport

Szirtes-Szabó Kata

prevenciós szakmai vezető
meseterapeuta, gyógypedagógus

+36 30 321 4744
szirtes.kata@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Koller Éva

tanácsadó szakpszichológus, gyermekdramatista és relaxációs terapeuta
+36 30 198 4701
koller.eva@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Kőszegi Rita

gyermekfelügyelet koordinátor, csecsemő- és kisgyermeknevelő
+36 30 262 8005
koszegi.rita@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Varga Bettina

óvodapedagógus
+36 30 604 0937
varga.bettina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Széki Nikoletta

kisgyermeknevelő és csecsemőgondozó
szeki.nikoletta@segitokezek.com
+36 30 293 4803
Bővebb bemutatkozás itt.

Fábián Sára

óvodapedagógus
fabian.sara@segitokezek.com
+36 30 166 1567
Bővebb bemutatkozás itt.

Segesdi Edina

dúla, gyermekágyas segítő,
baba- és gyermekhordozási tanácsadó

+36 30 604 0482
segesdi.edina@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Papp-Huszár Anikó

szakmai vezető (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Horváth Tímea

óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.

Horányi Kata

óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Bővebb bemutatkozás itt.


Programkoordinációs Csoport

Poich Magdolna

programkoordinációs vezető
+36 30 727 7893
poich.magdolna@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Bencze Eszter

barista
+36 30 750 6991
bencze.eszter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Kertész Laura

programkoordinációs asszisztens
+36 30 696 5376
kertesz.laura@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Idősügyi Csoport

Fige Gergely

idősügyi szakmai vezető
szociális munkás

+36 30 466 9931
fige.gergely@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Nagy Zoltán

idősügyi koordinátor
+36 30 242 4503
nagy.zoltan@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Görbe Fanni

időslátogató-diszpécser, szociális munkás
+36 30 012 3137
gorbe.fanni@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Szécsi Péter

időslátogató-diszpécser, szociális segítő
+36 30 466 0759
szecsi.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Szakál Dóra

szakal.dora@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Pénzügyi, Üzemeltetési és Humánpolitikai Csoport

Gaál Farkas

gazdasági vezető
+36 30 604 0819
gaal.farkas@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Palotás Péter

pénzügyi, üzemeltetési és humánpolitikai vezető
+36 30 817 3066
palotas.peter@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Vauver Katalin

irodavezető
+36 30 298 1294
vauver.katalin@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.


Tircsi Anikó

pénzügyi asszisztens
+36 30 466 0785
tircsi.aniko@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Káplán Viktória

adminisztrátor
+36 30 466 0783
kaplan.viktoria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.

Tóth Annamária

adminisztrátor
+36 30 358 83 62
toth.annamaria@segitokezek.com
Bővebb bemutatkozás itt.