Kapcsolat

Cég neve: Segítő Kezek az Aktív Évekért Közhasznú Nonprofit Kft.
Székhely: 1051 Budapest, Mérleg utca 9.
Telefonszámok:
Belvárosi Közösségi Tér: 791 3637
Segítő Kezek: 790 3143

Nyitva tartás:

Belvárosi Közösségi Tér: hétfő-péntek: 8:00-20:00
Meseerdő időszakos gyermekfelügyelet: hétfő-csütörtök: 8:00-19:00 • péntek: 8:00-13:00
Hetedhét játszószoba: hétfő-péntek: 8:00-19:00
Családbarát kávézó: hétfő-péntek: 9:00-19:00

Segítő Kezek iroda:
hétfő: 8:00-18:00
kedd: 8:00-16:00
szerda: 8:00-16:30
csütörtök: 8:00-16:00
péntek: 8:00-13:30

Elérhetőségek:

E-mail: info@segitokezek.com, info@belvarosikozossegiter.hu
Honlap: www.segitokezek.com, www.belvarosikozossegiter.hu
Közösségi: facebook.com/belvarosi.kozossegi.ter

Munkatársak:

Farkas Petra – ügyvezető (farkas.petra@segitokezek.com, tel.: 30/816 8679)
Papp-Huszár Anikó – szakmai vezető (huszar.aniko@segitokezek.com, tel.: 30/198 4701)
Szirtes-Szabó Kata – meseterapeuta, gyógypedagógus (szirtes.kata@segitokezek.com, tel.: 30/321 4744)
Segesdi Edina – dúla, gyermekágyas segítő, baba- és gyermekhordozási tanácsadó (jelenleg gyermeknevelési szabadságon) (segesdi.edina@segitokezek.com)
Horányi Kata – óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon) (horanyi.kata@segitokezek.com)
Nagy Anita – pedagógus (nagy.anita@segitokezek.com, tel.: 30/166 1567)
Varga Bettina – óvodapedagógus (varga.bettina@segitokezek.com, tel.: 30/604 0937)
Kőszegi Rita – csecsemő- és kisgyermeknevelő (koszegi.rita@segitokezek.com, tel.:  30/262 8005)
Széki Nikoletta – kisgyermeknevelő és csecsemőgondozó (szeki.nikoletta@segitokezek.com, tel.: 30/293 4803)
Horváth Tímea – óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon) (horvath.timea@segitokezek.com)
Poich Magdolna – operatív vezető (poich.magdolna@segitokezek.com, tel.: 30/727 7893)
Bencze Eszter – barista (bencze.eszter@segitokezek.com, tel.: 30/750 6991)
Vinis Abigél – recepciós (vinis.abigel@segitokezek.com, tel.: 30/604 0819)
Gyöngyösi Viktor – recepciós (gyongyosi.viktor@segitokezek.com,tel.: 30/604 0585)
Nagy Zoltán – idősügyi és technikai koordinátor (nagy.zoltan@segitokezek.com, tel.: 30/242 4503)
Palotás Péter – pénzügyi vezető (palotas.peter@segitokezek.com, tel.: 30/817 3066
Vauver Katalin – irodavezető (vauver.katalin@segitokezek.com, tel.: 30/298 1294)
Tircsi Anikó – pénzügyi asszisztens (tircsi.aniko@segitokezek.com, tel.: 30/466 0785)
Káplán Viktória – adminisztrátor (kaplan.viktoria@segitokezek.com, tel.: 30/466 0783)
Tóth Annamária – adminisztrátor (toth.annamaria@segitokezek.com, tel.: 30/358 8362)

Országos kiterjesztésű Idősügyi Infokommunikációs Program munkatársai:

Menus Éva Zsófia – ügyvezető (menus.zsofia@segitokezek.com, tel.: 30/364 4847)
Gál-Masek Zsuzsanna – ügyvezetői asszisztens (gal.zsuzsanna@segitokezek.com tel.: 30/298 1289)
Soós Krisztina – program koordinátor (soos.krisztina@segitokezek.com, tel.: 30/321 9631)
Eigner Piroska – munkaügyi adminisztrátor (eigner.piroska@segitokezek.com)
Farkas Veronika – humánpolitikai ügyintéző (farkas.veronika@segitokezek.com, tel.: 30/322 0091)
Herczeg Tiborné – TB-, bérügyintéző (berugy.sek@segitokezek.com, tel.: 30/321 8958)
Lőrincz Zsolt Péterné – TB-, bérügyintéző (berugy.sek@segitokezek.com, tel.: 30/401 9339)
Muháné Pál Enikő – (pal.eniko@segitokezek.com, tel.: 30/241 1986)

Az Országos Idősügyi Infokommunikációs Programról információ az alábbi az e-mail címen kérhető: 
segitokezek@segitokezek.com

Segítő Kezek az Aktív Évekért Közhasznú Nonprofit Kft.
Székhely és számlázási cím: 1051 Budapest, Mérleg u. 9.
Telephely címe: 1056 Budapest, Belgrád rakpart 27.
Telephely telefonszáma: 06-1/615-7865, 06-1/615-7825
Levelezési cím: 1241 Budapest, PF.: 269.
Központi e-mail: segitokezek@segitokezek.com