Kapcsolat

Cég neve: Segítő Kezek az Aktív Évekért Közhasznú Nonprofit Kft.
Székhely: 1051 Budapest, Mérleg utca 9.
Telefonszámok:
Belvárosi Közösségi Tér: 791 3637
Segítő Kezek: 790 3143

Nyitva tartás:

Belvárosi Közösségi Tér: hétfő-péntek: 8:00-20:00; szombat, vasárnap: rendezvénytől függően
Meseerdő időszakos gyermekfelügyelet: hétfő-csütörtök: 8:00-19:00 • péntek: 8:00-13:00
Hetedhét játszószoba: hétfő-péntek: 8:00-19:00
Családbarát Specialty Kávézó: hétfő-péntek: 8:00-19:30

Segítő Kezek iroda:
hétfő: 8:00-18:00
kedd: 8:00-16:00
szerda: 8:00-16:30
csütörtök: 8:00-16:00
péntek: 8:00-13:30

Elérhetőségek:

E-mail: info@segitokezek.com, info@belvarosikozossegiter.hu
Honlap: www.segitokezek.com, www.belvarosikozossegiter.hu
Közösségi: facebook.com/belvarosi.kozossegi.ter

Munkatársak:

Dr. Farkas Petra – ügyvezető (farkas.petra@segitokezek.com, tel.: 30/816 8679)
Kubovics-Juhász Csilla – prevenciós szakmai vezető (kubovics-juhasz.csilla@segitokezek.com, tel.: 20/455 1645)
Szirtes-Szabó Kata – prevenciós szakmai koordinátor, meseterapeuta, gyógypedagógus (szirtes.kata@segitokezek.com, tel.: 30/321 4744)
Kőszegi Rita – gyermekfelügyelet koordinátor, csecsemő- és kisgyermeknevelő (koszegi.rita@segitokezek.com, tel.:  30/262 8005)
Varga Bettina – óvodapedagógus (varga.bettina@segitokezek.com, tel.: 30/604 0937)
Honti Viktória – logisztikai és adminisztratív koordinátor (honti.viktoria@segitokezek.com, tel.:30/6040585)
Segesdi Edina – dúla, gyermekágyas segítő, baba- és gyermekhordozási tanácsadó (segesdi.edina@segitokezek.com, tel.: 30/604 0482 )
Bencze Eszter – barista (bencze.eszter@segitokezek.com, tel.: 30/750 6991)
Fige Gergely – idősügyi szakmai vezető, szociális munkás (fige.gergely@segitokezek.com, tel.: 30/466 9931)
Nagy Zoltán – idősügyi koordinátor (nagy.zoltan@segitokezek.com, tel.: 30/242 4503)
Görbe Fanni – időslátogató-diszpécser, szociális munkás (gorbe.fanni@segitokezek.com, tel.: 30/012 3137)
Szécsi Péter – időslátogató-diszpécser, szociális segítő (szecsi.peter@segitokezek.com, tel.: 30/466 0759)
Szakáll Dóra – időslátogató-diszpécser (szakall.dora@segitokezek.com)
Berta Gabriella – gazdasági vezető (berta.gabriella@segitokezek.com, tel.: 30/466 3588)
Palotás Péter – pénzügyi, üzemeltetési és humánpolitikai vezető (palotas.peter@segitokezek.com, tel.: 30/817 3066)
Vauver Katalin – irodavezető (vauver.katalin@segitokezek.com, tel.: 30/298 1294)
Tircsi Anikó – kulturális mediátor és humánpolitikai ügyintéző (tircsi.aniko@segitokezek.com, tel.: 30/466 0785)
Káplán Viktória – adminisztrátor (kaplan.viktoria@segitokezek.com, tel.: 30/466 0783)
Papp-Huszár Anikó – szakmai vezető (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Horányi Kata – óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)
Horváth Tímea – óvodapedagógus (jelenleg gyermeknevelési szabadságon)

Segítő Kezek az Aktív Évekért Közhasznú Nonprofit Kft.
Székhely és számlázási cím: 1051 Budapest, Mérleg u. 9.
Központi e-mail: segitokezek@segitokezek.com